300 dni słońca w ciągu roku, słoneczne i bardzo łagodne zimy oraz świetne rejony wspinaczkowe w promieniu kilkunastu kilometrów od naszej bazy sprawiają, że okolice Gandii to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na zimowe wspinanie. Oczywiście mówiąc „zimowe wspinanie” mam na myśli pomarańczowy wapień i krótki rękawek…:)

Sektory w których będziemy się wspinać to skały rozrzucone w okolicach Gandii oraz L’ocaive, Bellus, Pena Roja czy Montesa. Każdy z nich oferuje zróżnicowane wspinanie w każdym przedziale trudności, w świetnej jakości skale.

Nasze 4 osobowe apartamenty znajdują się 500 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży, na której można znakomicie zregenerować spracowane całodniowym wspinaniem ciało.

No i oczywiście wszystko to, co słoneczna Hiszpania ma do zaoferowania poza wspinaniem – warto zakosztować paelli w miejscu jej narodzin, uraczyć się wybornym winem oraz płynnie przechodzić między siestą a fiestą… 🙂

W koszt obozu wliczone są:
– zakwaterowanie
– wynajem samochodu i paliwo
– opieka instruktorska
– sprzęt wspinaczkowy na czas trwania obozu
Cena nie zawiera kosztów przelotu i wyżywienia.

INFO w pigułce:
Gdzie -> Gandia, Costa Blanca, Hiszpania
Kiedy -> 12 – 19 lutego 2022
Za ile -> 450e (nie zawiera ceny biletów samolotowych oraz wyżywienia)
Loty -> Wrocław – Alicante (w przypadku znalezienia korzystniejszych przelotów możliwa zmiana miejsca wylotu i lądowania)

Kontakt
tel 696029258
messenger Szkoła wspinania soclimb
kontakt@soclimb.pl